Producenci

Sternik motorowodny - podręcznik dla motorowodniaków

Wysyłka w: do 3 dni
Cena: 57,00 zł 57.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 59B2-6284B

Opis

Sternik motorowodny
podręcznik dla motorowodniaków

Podręcznik ten powstał z myślą o naszych kursantach. Brakowało nam pozycji dedykowanej właśnie motorowodniakom. Nowy patent sternika motorowodnego, oprócz pływania po wodach śródlądowych, uprawnia do pływania w ograniczonym zakresie po wodach morskich, zatem trzeba było uaktualnić podręcznik.

Zawartość nowego wydania przygotowana jest pod nowe wymogiegzaminacyjne. Książka oraz dołączony na płycie CD program, zostały poszerzone o podstawowe zagadnienia związane z pływaniem w porze dziennej po morzu.

Tradycją stało się, że do naszych książek dodajemy program komputerowy. Postanowiliśmy iść krok naprzód i dodać jeszcze jeden drobiazg do podręcznika.

"Sternik Motorowodny - podstawowy podręcznik motorowodniaka" jest pierwszą w Polsce książką dla wodniaków, która zawiera nie tylko program komputerowy, ale też film DVD.

Na filmie przedstawione są podstawowe manewry, jakie możemy wykonać małym jachtem motorowym: cumowanie, kotwiczenie, człowiek za burtą, pływanie w ślizgu, przygotowanie jachtu do wypłynięcia itp.

Fachowcy o podręczniku:

W ostatnich latach pojawiło się na rynku księgarskim wiele publikacji dotyczących uprawiania sportów motorowodnych. Wydane podręczniki traktują czytelnika tak, jakby posiadał już podstawową wiedzę nautyczną. Książka kpt. Piotra Lewandowskiego "Sternik Motorowodny - podstawowy podręcznik motorowodniaka" wypełnia powstałą lukę. Od podstaw omówione są wszystkie zagadnienia niezbędne do bezpiecznego prowadzenia łodzi motorowodnej. Rysunki i zdjęcia ilustrujące zagadnienia dodatkowo ułatwiają początkującym adeptom żeglarstwa motorowodnego przyswajanie wiedzy. Załączona płyta CD umożliwia praktyczne i metodyczne zapoznanie się z wykonywaniem manewrów łodzią.

fragment filmu z płyty:

cumowanie

Autor:Piotr Lewandowski

Wydawnictwo:Morka

Język publikacji:polski

Rok wydania:2014

Typ okładki:miękka

Liczba stron:128 str

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl