Producenci

Porty Południowej Szwecji Jerzy Kuliński

Wysyłka w: do 3 dni
Cena: 51,00 zł 51.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: Porty pd.Szw

Opis

Żeglarski przewodnik PORTY POŁUDNIOWEJ SZWECJI niewątpliwie jest bestsellerem ponieważ traktuje o najbliższym rejonie bałtyckiej żeglugi jachtowej.

Południowe wybrzeże naszych północnych sąsiadów leży blisko i jest niezwykle urozmaicone; zwłaszcza wybrzeże regionu Blekinge. Mnogość portów, przystani, naturalnych miejsc schronienia i zacisznych kotwicowisk.

Autor Kpt. Jerzy Kuliński przedstawia w niej 34 przystanie jachtowe między Sundem i Kalmarsundem. W książce znajdziesz liczne, bardzo dokładne plany portów, mapki podejściowe, plany miejscowości, fotografie lotnicze i parterowe. Szczegółowe opisy portów, i nawigacyjne rady dotyczące podejść, plany miast, miasteczek i wiosek stanowią o bezdyskusyjnej wartości locyjki (tak Autor nazywa swoje książki).

W części ogólnej znajdziesz najciekawsze informacje o Szwecji, o południowym wybrzeżu, o pomocach nawigacyjnych, o mapach tradycyjnych i elektronicznych, a także garść anegdot, dygresji i ocenę... Szwedek. Autor jest przekonany, że książka zachęci polskich żeglarzy morskich do wizyt w gościnnych portach regionów Skanii i Blekinge. Zwłaszcza tych, którym praca zawodowa nie pozwala na długie urlopy. Popłyńcie do kraju naprawdę swobodnego żeglarstwa, w którym nie znane są ani zarządzenia porządkowe, ani karty bezpieczeństwa. Książka warta jest swej ceny.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl